Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

RRRର ବମ୍ପର କଲେକ୍ସନ ପରେ, ୩୫ ଜଣଙ୍କୁ ସୁନାର ମୁଦ୍ରା ସହ ମିଠା ବାଣ୍ଟିଲେ ଏହି ଅଭିନେତା

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୫/୦୪: ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ RRR ରିଲିଜ୍ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଏହା ରେକର୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧୂଆଁଧାର କଲେକ୍ସନ କରିଛି ଫିଲ୍ମ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ୧୦ ଦିନରେ ୧୦୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି । ପ୍ରତିଦିନ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଛି । ତେବେ ଫିଲ୍ମରେ ଲିଡ ରୋଲରେ ଥିବା ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ରାମ ଚରଣ ଏବଂ Jr NTRଙ୍କ ଜୋରଦାର ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଉଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସଫଳତା ପରେ ‘ଅଲୁରି ସୀତାରାମ ରାଜୁ’ର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଖୁସିରେ RRR ‘ଦଳର ଅନେକ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସୁନା ମୁଦ୍ରା ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । RRR ଟିମ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସୁନା ମୁଦ୍ରା: ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାମ ଚରଣ ୧୦-୧୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ମୁଦ୍ରାକ୍ରୁ ଏବଂ ‘ଆରଆରଆର’ ୟୁନିଟର ଅନ୍ୟ ସହାୟକମାନଙ୍କୁ ଦେଇଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଅଭିନେତା ରାଜାମୌଲି ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରୁଥିବା ପ୍ରାୟ ୩୫ଜଣ ଟେକ୍ନିସିଆନଙ୍କୁ ସୁନା ଛାଡିଛନ୍ତି । ଉପହାର ଗ୍ରହଣକାରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଉତ୍ପାଦନ ବିଭାଗର ବିଭିନ୍ନ ବିଭାଗର ମୁଖ୍ୟ (RRR ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର) ଯେପରିକି କ୍ୟାମେରା ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ (ସିନେମାଟୋଗ୍ରାଫି), ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ମ୍ୟାନେଜର, ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ, ଷ୍ଟେସନାରୀ ଫଟୋଗ୍ରାଫର, ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ବିଭାଗ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିଭାଗ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ।

You may have missed

1 min read
1 min read