Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଜ ରୁମ୍‌ରେ ପ୍ରସବ କଲେ ୧୭ ବର୍ଷିୟ ନାବାଳିକା

କେରଳ, ଅକ୍ଟୋବର ୨୮: ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖି ପ୍ରସବ କରିଛନ୍ତି କେରଳ ମାଲାପୁରାମ ଜିଲ୍ଲାର କୋଟାକ୍କାଲର ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା । ନିଜ ଶୋଇବା ଘର ଭିତରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ନିଜେ ପ୍ରସବ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି। ଅକ୍ଟୋବର ୨୦ ରେ, ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖି ପ୍ରସବ ପରେ ସେ ଗର୍ଭାଶୟକୁ କାଟିଦେଇଥିଲେ। ପୋକ୍‌ସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ନାବାଳିକାକୁ ଗର୍ଭବତୀ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଜଣେ ୨୧ ବର୍ଷୀୟ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। “ଦୁହେଁ ସଂପର୍କରେ ଥିଲେ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ। ତେବେ ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବାର ଖବର ଉଭୟ ପରିବାରରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଛନ୍ତି ବୋଲି କୋଟାକ୍କାଲ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଏମ.କେ ଶାଜି କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଝିଅଟିର ବାପା ଜଣେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମା ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ, ଯିଏ ବିବାହିତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଛାତ୍ର, କ୍ୱଚିତ୍ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି । ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ସେ ସର୍ବଦା ନିଜ କୋଠରୀ ଭିତରେ ରହି ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ କରିଥିଲେ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି। ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ ରେ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ନବଜାତ ଶିଶୁ ସହିତ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଡାକ୍ତରଖାନା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟ ମା ଓ ଶିଶୁ ମଞ୍ଜରୀର ସରକାରୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।