Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ସନରାଇଜର୍ସକୁ ଟକ୍କର ଦେବ ସୁପର କିଙ୍ଗସ୍

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୯/୦୪: ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ୧୭ତମ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଡିଫେଣ୍ଡିଂ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ଓ ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ହାଇଦ୍ରାବାଦ । ଉଭୟ ଦଳ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଏଣ୍ଟ ଖାତା ଖୋଲିନାହାନ୍ତି । ଆଜିର ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜରିଆରେ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ ଓ ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ସିଜନର ପ୍ରଥମ ବିଜୟ ପାଇଁ ସବୁ ଶକ୍ତି ଖଟାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛନ୍ତି । ମ୍ୟାଚ୍‌ ଅପରାହ୍ଣ ୩.୩୦ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡ଼େଜାଙ୍କ ନେତୃତ୍ତ୍ୱାଧିନ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍‌ସ କ୍ରମାନ୍ୱୟରେ ୩ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜିତ ହୋଇଛି । ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ନାଇଟ୍‌ ରାଇଡର୍ସଠୁ ୬ ୱିକେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୬ ୱିକେଟ୍‌ରେ ସୁପରଜାଏଣ୍ଟ୍‌ସଠୁ ଏବଂ ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୫୪ରନ୍‌ରେ ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସ ଠାରୁ ପରାଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଟପ୍‌ ଅର୍ଡ଼ର ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ବୋଲିଂ ବିଭାଗର ବିଫଳତା ଦଳ ପରାଜୟର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ ହୋଇଛି । ପଞ୍ଜାବ କିଙ୍ଗ୍‌ସ ବିପକ୍ଷ ଶେଷ ଲିଗ୍‌ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପରେ ଦଳ ୫ଦିନ ଅଭ୍ୟାସ ସମୟ ପାଇଥିଲା । ତେଣୁ ଦଳ ତ୍ରୁଟି ସୁଧାରିବା ସହ ଦଳ ସବୁ ବିଭାଗ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇଛି । ଓପନର ଋତୁରାଜ ଗାଏକୱାଡ, ଅମ୍ଭାତି ରାୟୁଡୁ ଓ ଜାଡ଼େଜା ଫର୍ମକୁ ନେଇ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବାବେଳେ ଶିବମ ଦୁବେ ପ୍ରଭାବୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ପେସ୍‌ ବୋଲର ମୁକେଶ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ତୁଷାର ଦେଶପାଣ୍ଡେ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ଏକାଦଶରେ ସ୍ଥାନ ପାଇପାରନ୍ତି ।ସନ୍‌ରାଇଜର୍ସ ପ୍ରଥମ ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ପରାଜିତ ହୋଇଛି । ଉଭୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଦଳର ବୋଲିଂ ଓ ବ୍ୟାଟିଂ ବିଭାଗ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ରହିଥିଲା । ଅଧିନାୟକ କେନ୍‌ ୱିଲିୟମସନ୍‌, ଓପନର ଅଭିଷେକ ଶର୍ମା, ନିକୋଲାସ ପୂରନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦକ୍ଷତା ମୁତାବକ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇ ପାରିନାହାନ୍ତି । ଅଭିଷେକଙ୍କ ସହ ରାହୁଲ ତ୍ରିପାଠୀ ଓପନ କରିବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ତେଣୁ ୱିଲିୟମସନ୍‌ ୩ନଂ ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ । ପେସ୍‌ ବୋଲର କାର୍ତ୍ତିକ ତ୍ୟାଗୀ କିମ୍ବା ସ୍ପିନର ଶ୍ରେୟାସ ଗୋପାଲ୍‌ଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ ।

You may have missed

1 min read
1 min read