Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ଲାଇଭ ସୋ’ରେ ଅପମାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲେ ଶୋଏବ ଅଖତର

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୨୭ : ଲାଇଭ ସୋ’ରେ ପାକିସ୍ତାନର ପୂର୍ବତନ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶୋଏବ ଅଖତର ଅପମାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି। ପିଟିଭି ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ ସୋ ଗେମ୍ ଅନ୍ ହାଇ ସମୟରେ ଉପସ୍ଥାପକ ନୌମାନ୍ ନିଆଜ୍ ଶୋଏବଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଶୋଏବ ସୋ ଛାଡି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ପୁରା ଘଟଣା ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ । ଶୋ’ରେ ଯେଉଁଠାରେ ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସାର୍ ଭିଭିଆନ୍ ରିଚାର୍ଡସ ଏବଂ ଡେଭିଡ ଗୋୱାରଙ୍କ ପରି ଷ୍ଟାଲୱାର୍ଟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଶୋ’ରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଉଥିଲା, ଯଦିଓ ସେହି ସମୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ମ୍ୟାଚ୍ ପୂର୍ବରୁ ଶୋଏବ ଅଖତରଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନର ଜାତୀୟ ଟିଭିରେ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଡ୍ରାମା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ଶୋ’ରେ ଶାହିନ୍ ଆଫ୍ରିଦି ଏବଂ ହରିଶ ରୌଫଙ୍କ ବୋଲିଂରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସେ ପିଏସ୍ଏଲ୍ ଦଳ ଲାହୋର କାଲାଣ୍ଡରଙ୍କୁ ଶ୍ରେୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ପରେ ଶୋ’ର ହୋଷ୍ଟ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରି ତାଙ୍କୁ ସୋ ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ।