Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ମଦ ପାଇଁ ୧୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ

Crime scene. (File Photo: IANS)

ମହାରାଷ୍ଟ୍ର, ଅକ୍ଟୋବର ୨୮ : ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବୁଲଡାନା ଜିଲ୍ଲାରେ ମଦ ପାଇଁ ୧୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିବାରୁ ଜଣେ ୫୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବନ୍ଧୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ମୃତକଙ୍କ ବୟସ ୫୦ ବର୍ଷୀୟ ଭାଗବତ ସୀତାରାମ ଫେଜ। ଭଗବତ୍ ସୀତାରାମ ଚରଣର ବନ୍ଧୁ ବିନୋଦ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ୱାଙ୍ଖେଡ ୪୦, ଏବଂ ଦିଲୀପ ତ୍ରୟମ୍ବକ ବୋଡେ ୩୫ ବର୍ଷ ତାଙ୍କୁ ଏକ ମଦ ଦୋକାନରେ ୧୦ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଭାଗବତ ସୀତାରାମ ଫେଜ୍ ତାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହା ବିନୋଦ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ୱାନକେଡେ ଏବଂ ଦିଲୀପ ଟ୍ରିଆମ୍ବକ ବୋଡେଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମଗ ଦୋକାନରୁ ଭାଗବତ ସୀତାରାମ ଚରଣ ବାହାରକୁ ଆସିଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ପଛ ପଟରୁ କାଠ ବାଡି ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା। 

ଭଗବତ ସୀତାରାମ ଚରଣ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ଘଟଣାର ଏକ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଏହି ଆକ୍ରମଣରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ଏବଂ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ, ଫେଜଙ୍କ ମୃତଦେହ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ସେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରହଲଦ କାଟକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମକୁ ଏକ ଫୋନ୍ କଲରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଦ ଦୋକାନରେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି। ଆମେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ବେଳକୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ମରିଯାଇଥିଲେ। ଆମେ ଘଣ୍ଟାଏ ମଧ୍ୟରେ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛୁ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି।