Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କଲା ବିସିସିଆଇ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ନଭେମ୍ବର ୦୪: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ବିସିସିଆଇ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଠାରୁ ନୂତନ ଦଳର ଭାରତ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ବୁଧବାର ସୁଲାକ୍ଷଣା ନାୟକ ଏବଂ ଆରପି ସିଂଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ କ୍ରିକେଟ୍ ପରାମର୍ଶଦାତା କମିଟି ସର୍ବସମ୍ମତି କ୍ରମେ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଦ୍ରାବିଡଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛି ଏବଂ ସେ ନ୍ୟୁଜିଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ଘରୋଇ ସିରିଜରୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।

ଦ୍ରାବିଡ କହିଛନ୍ତି,ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ନୂତନ ହେଡ୍ କୋଚ୍ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ ହେବା ଏକ ଗୌରବର ବିଷୟ ଏବଂ ମୁଁ ଏହି ଭୂମିକାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି। ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଦଳ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି ଏବଂ ମୁଁ ଦଳ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଆଶା କରୁଛି ଏହାକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ । ଏନସିଏ, ୧୯ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ଏବଂମ୍ଭାରତ-ଏ ଦଳ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ମୁଁ ଜାଣେ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଦିନ ଉନ୍ନତି କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ଅଛି। ମୁଁ ଆଗକୁ ଆମର ସାମର୍ଥ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଖେଳାଳି ଏବଂ ସହାୟକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ।

You may have missed

1 min read
1 min read