Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌’ରେ ରାଖୀଙ୍କ ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୧୧: କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ। ତାଙ୍କର ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ସହିତ ଏକ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଅଛି। ସେ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ର ଭଳି ରୁହନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୋ’ରେ ମନୋରଞ୍ଜନର ଅଭାବ ପାଇଲେ। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରାଇଥାଆନ୍ତି। ଏବଂ ଶୋ’ର ଟିଆରପିରେ ଧମାଲ କରନ୍ତି। ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ର ସିଜନ୍ ୧, ୧୪ ଏବଂ ୧୫ରେ ନଜର ଆସିଛି। ଏବେ ସେ ମରାଠୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ସହିତ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ କରୁଥିବାର ନଜର ଆସିବେ। ହଁ, ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ମରାଠୀ ସିଜନ ୪’ରେ ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇଛି । ଶୋ’ରେ ରାଖୀଙ୍କ ଆକସ୍ମିକ ପ୍ରବେଶ କେବଳ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ନୁହେଁ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଏହାର ଏକ ପ୍ରୋମୋ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓରେ, ରାଖୀ ୱାଇଲ୍ଡ କାର୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦ୍ୱାରା ଘରଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ରାଖୀ ଏକ ଲାଲ୍‌ ଗାଉନ୍‌ରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଥିଲେ, ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କର ମାଆ… ତେବେ କେତେ ରାଖୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଖୁସି ଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ରାଗିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଖୁସି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୋ’ରେ ମଜା ହେବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, କ୍ରୋଧିତ ଲୋକମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିଗ୍ ବସରେ ରାଖୀଙ୍କୁ କାହିଁକି ଡକାଯାଏ ।  କହିବାକୁ ଗଲେ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୬’ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଦିନଠାରୁ କଳ୍ପନା କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ରାଖୀଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରି ପୁଣି ହିନ୍ଦୀ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ହୋଇପାରେ। ଏବେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସେ ହିନ୍ଦୀରେ ନୁହେଁ ମରାଠୀରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି।  

You may have missed

1 min read
1 min read