Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ପ୍ରଥମ ଥର ବାପା ବୋନି କପୁରଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେୟାର କରିବେ ଜାହ୍ନବୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଆସିବେ ନଜର

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨।୦୬: ବଲିଉଡର ୟଙ୍ଗ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଗୁଡ ଲକ୍‌ ଜେରୀ’ର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଅନେକ ବଡ ବଡ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋନି କପୁରଙ୍କ  ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଲି’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଜାହ୍ନବୀ ଏହାର ସୁଟିଂ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଖବର ହେଉଛି ଯେ ପିତା ବୋନିଙ୍କ ସହିତ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର୍ କରିବେ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜାହ୍ନବୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପରେ ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋନିଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଉଭୟ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ ଏକ ବିଜ୍ଞାପନରେ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଉଭୟ ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜାହ୍ନବୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋନି ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଟିଂ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ନେଇ ଉଭୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ‘ମିଲି’ରେ ସନି କୌଶଲ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜାହ୍ନବୀ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ସହ ‘ମିଷ୍ଟର ଆଣ୍ଡ ମିସେସ୍‌ ମାହି’ରେ ନଜର ଆସିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଜାହ୍ନବୀ ବରୁଣଙ୍କ ସହ ପ୍ୟାରିସରେ ‘ବବାଲ’ର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ନିତେଶ ତିୱାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହେଉଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯଦି ଆମେ ବୋନି କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ସେ ଲଭ୍ ରଂଜନଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ରଣବୀର କପୁର ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

You may have missed

1 min read
1 min read