Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ୱାର୍ଲ୍ଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରୁ କରୁ ବଦଳି ଗଲା ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ଙ୍କ ଲୁକ୍‌, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ୍‌

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୯।୧୦: କପୁର ପରିବାରର ସାନ ଝିଅ ଶନାୟା କପୁର। ସେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଉପରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ ଆରମ୍ଭ କରି ନାହାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ କୌଣସି ସେଲିବ୍ରେଟି ଠାରୁ କମ୍‌ ନୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବେଷ୍ଟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି ଅନନ୍ୟା । ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି। ସୁହାନା ମଧ୍ୟ ଦି ଆର୍ଚିଜ୍ ସାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଶନାୟା ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିଛନ୍ତି । ଶନାୟାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିଆଁ ଲଗାଉଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଭାବିବେ କି ଜବରଦସ୍ତ ହୋଇଛି ଗ୍ରୁମିଂ। ଶନାୟା ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ମହିପ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ । ତାଙ୍କର ଭଉଣୀ ଖୁସି, ଜାହ୍ନବୀ, ଭାଇ ଅର୍ଜୁନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି। ଧର୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ପାଇଁ କରଣ ଜୋହର ଶନାୟାଙ୍କୁ ସାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଡେବ୍ୟୁକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ସେ ତାଙ୍କ ଫଟୋସୁଟ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନକୁ ବଢାଉଛନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଶନାୟା ତାଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଲୁକ୍ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଛବି ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଆସିଥିଲା ଯେ ଶନାୟା କସମେଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ଓଠ ଏବଂ ନାକରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଛି।

You may have missed

1 min read
1 min read