Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ସ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଅକ୍ଟୋବର ୨୯ : ଗୁରୁବାର ଦିନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ପାଟକୁରା ଅଞ୍ଚଳର ନୁଆପଡା ବଜାରରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ହିଂସାକାଣ୍ଡରେ ଅତି କମରେ ତିନି ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଆହତମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ କଟକସ୍ଥିତ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜ ଏବଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଖବର ମୁତାବକ ନୁଆପଡା ବଜାରରେ ଜଣେ ବିବୁ ସାହୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହେବା ପରେ ଏହି ସଂଘର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଷ୍ଟମ୍ପ ଏବଂ କାଠ ପଟା ସହିତ ଆକ୍ରମଣ କରି ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ସଂଘର୍ଷ ତୀବ୍ର ହୋଇଥିଲା। ଏହି ସଂଘର୍ଷ ପରେ ନୁଆପଡା ବଜାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ଆତଙ୍କିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ହିଂସାକୁ ଆହୁରି ବଢିବା ଆଶଙ୍କା କରି ବଜାର ଶୁନସାନ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ପାଟକୁରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ସରୋଜ ସାହୁ କହିଛନ୍ତି, “ବିବହୁ ସାହୁ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସହ ନୁଆପଡା ବଜାରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଗୋଷ୍ଠୀ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।” ଏହି ସଂଘର୍ଷ ବାଲି ବ୍ଲକକୁ ନେଇ ବିବାଦର କାରଣ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ।