Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

‘କାନାଡା କୁମାର’ କହିବାରୁ ରାଗିଗଲେ ଅକ୍ଷୟ

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୧୧: ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର। ଅନେକ କାରଣରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଅଭିନେତା ମରାଠୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଚାରିଟି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ‘ହେରା ଫେରି’ ‘ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏଥି ସହିତ ପରେଶ ରାୱଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେରା ଫେରିରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଏଣ୍ଟ୍ରିକୁ ନେଇ ଖବର ନିଶ୍ଚିତ କରିଥିଲେ। ନିକଟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ‘ହେରା ଫେରି’ ‘ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାଗରିକତ୍ୱକୁ ନେଇ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ‘କାନାଡା କୁମାର’ କିମ୍ବା ‘କାନାଡିୟ କୁମାର’ ବୋଲି କହି ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଯାହା ଅକ୍ଷୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଏପରି ନାମରେ ଡାକିଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଖୁବ୍‌ ଖରାପ ଲାଗେ। ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଏହି ବିଷୟରେ ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସେ ଭାରତୀୟ ନାଗରିକତା ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୨୦୧୯ରେ ଏକ ଭାରତୀୟ ପାସପୋର୍ଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ପୁଣିଥରେ ଏହି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି, “କାନାଡିଆନ ପାସପୋର୍ଟ ରହିବା ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ମୁଁ ଭାରତୀୟ ନୁହେଁ। ମୁଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାରତୀୟ ଅଟେ। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ପାସପୋର୍ଟ ପାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ନଅ ବର୍ଷର ଥିଲି।” ମୁଁ ଭାରତୀୟ ପାସପୋର୍ଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲି। ତା’ପରେ କୋଭିଡ ଆସିଲା। ଅଡେଇ ବର୍ଷ ହେବ ସବୁ କିଛି ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମୋର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପାସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସିବ