Headlines Odisha Tv

An Odia News Portal

ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ ସମୀର ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନୂଆ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ନବାବ ମଲିକ

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ, ଅକ୍ଟୋବର ୨୭ : ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏନସିପି ନେତା ନବାବ ମଲିକ ଏବଂ ଏନସିବି ଅଧିକାରୀ ସମୀର ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ ବଢିବାରେଲାଗିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ନବାବ ମଲିକ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ସମୀର ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ନୂଆ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ମଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୱାନକେଡେ ସାହାବଙ୍କର ଦାଢି ଥିବା ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଏହି କ୍ରୁଜରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ, ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ନାଚୁଥିଲେ। ଏହା ଉପରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ସେହି ଦଇତ୍ୱରେଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଖୋଜ, ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ କହିବି ।ନବାବ ମଲିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଡ୍ରଗ୍ ମାଫିଆ ସମୀର ୱାନକେଡେଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ। ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କ୍ରୁଜ୍, ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ପାର୍ଟିରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଯଦି ତୁମେ କୁହ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରିବା ଉଚିତ୍। ମଲିକ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ କ୍ରୁଜ୍ କୌଣସି ଚଢାଉ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଚିତ୍ର ହେଉଛି ସମୀର ୱାଙ୍ଖେଡେଙ୍କ କ୍ୟାବିନର ଚିତ୍ର ।

ଏନସିପି ନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ଦେଶରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ହଟାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ତେଣୁ ସେ ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା, ମାଫିଆଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଆମେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଛୁ ଏବଂ ଦେଶରୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଲୋପ କରିବାରେ ଏଜେନ୍ସିକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବୁ, କିନ୍ତୁ ଦୁଇ-ଚାରି ଗ୍ରାମ ଡ୍ରଗ୍ସ ଧରି ପ୍ରଚାର କର ନାହିଁ। ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରୁଜ୍ ପାର୍ଟୀରେ ଲୋକମାନେ ଜାଲ ପକାଇ ଫାଶରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି।